środa, 29 lutego 2012

65. Wymianka z szumem fal w tle

Miałam przyjemność wziąć udział w wymiance organizowanej przez Tami. Tematem przewodnim były morskie klimaty :) tematyka bardzo przyjemna i choć nie mieszkam nad morzem, jeziorem ani nawet nad rzeką, to uważam, że jest mi bliska i dlatego przygotowywanie prezentu sprawiło mi dużą radochę :)
A oto, co miało znaleźć się w paczce:
1. Własnoręcznie wykonana praca w temacie morskim
2. Pocztówka kupiona w okolicy, na której jest chociaż 1 morski element
3. Książka  z miłą dedykacją ( książka używana, ale w dobrym stanie )
4. Słodycze, kawki itp.

Moją połówką wymiankową okazała się sama organizatorka :) a poniżej prezent, jaki dla niej przygotowałam; niestety zdjęcie jest niekompletne, gdyż brak na nim pocztówek- tej kupionej i tej wykonanej przeze mnie... A oto czym obdarowała mnie Tami :) prezent przeszedł moje najśmielsze oczekiwana i czuję się zażenowana moją skromną paczką... mam przynajmniej nadzieję, że polskie słodycze po części zrekompensowały braki produktów "przyda się", które zupełnie wyleciały mi z głowy! Popatrzcie same:


Same cudowności! Super ramka, kolorowa mulina, własnoręcznie przygotowana podstawka z motywem kotwicy, wielkanocny kurczaczek, przepiękny zestaw koralików oczywiście- motyw morski! Własnoręcznie wykonana laleczka-zawieszka :) książka, zestaw kartoników na życzenia w dwóch przepięknych wiosennych motywach, plastikowe bobinki, papierowe serwetki i dodatkowo kawka i czekoladki! Czy można chcieć więcej?! Tami, bardzo bardzo bardzo dziękuję!

11 komentarzy:

 1. Kochana bardzo się cieszę, że prezent się spodobał :) Twój bardzo, bardzo mi przypasował a słodycze - mniam, mniam :) oczywiście już ich nie ma. Dziękuję za świetną zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajne i dużo, można się radować!

  OdpowiedzUsuń
 3. Aż zapachniało morską bryzą :) Super wymianka!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wymianka super! można by powiedzieć na bogato.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne prezenty.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Prezenty super i te co wysłałaś i te co dostałaś i jak tu nie lubić wymianek,pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. sliczna wymianka...tylko podziwiac...

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne prezenty!! GRATULUJE UDANEJ WYMIANKI!

  OdpowiedzUsuń
 9. prezenty suuuuper i te wysłane i te otrzymane ...
  fajne są takie wymianki

  OdpowiedzUsuń