czwartek, 20 października 2011

9. Świąteczny SAL - materiały już mam, no prawie...

Wczoraj tak się cieszyłam, że w końcu dotarła do mnie moja paczuszka z zamówioną kanwą i muliną... Radość moja nie była długa, niestety... Mina mi zrzedła jak otworzyłam kopertę i wyjęłam z niej długi pasek kanwy 20x110 cm zamiast zamówionego arkusza 40x55 cm. Nie no, jak to możliwe /pomyślałam/, przecież przed złożeniem zamówienia konsultowałam się ze sprzedawcą, czy oby na pewno dobrze zrozumiałam warunki licytacji, i dostałam odpowiedź, że tak, owszem. Więc skąd ta pomyłka? :(
No nic, nie będę się dalej użalała, choć tak mi przykro, bo jestem w lesie z haftem, i niestety jeszcze przez jakiś czas będę.
Pocieszające w tym wszystkim jest to, że sprzedawca, w ramach rekompensaty prześle mi arkusz na swój koszt, a ten zły mogę sobie zachować :)
Zrobiłam więc zdjęcie, by pokazać, co wybrałam.
Jest to kanwa 14 DMC ze złota nitką i dwa kolory muliny /haftowała będę jednym kolorem, tylko muszę się zdecydować, który wybrać- może jakieś sugestie?/

2 komentarze:

  1. Ja stawiam na brązowo-złotą, ale i czerwona będzie pięknie wyglądać! Ja już otrzymałam swoją przesyłkę z materiałami do naszego SALa i w końcu zapadła decyzja co do doboru kolorystycznego, ale nie było to proste:) Całe szczęscie, że sprzedawca okazał się uczciwy! Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. cześć jeśli chcesz wzorek to moge zrobic ksero i przesłać Ci do domku, niestety nie mam skanera, a to mam w gazecie, spróbuję jeszcze zrobić dobre zdjęcia to może jak będzie czytelny wzorek to przeslę mailem:) pozdrawiam P.S a ja dalej siedzę i myślę nad doborem kolorków ;)

    OdpowiedzUsuń